Nepravdivé údaje ve smlouvě o půjčce

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Půjčka ihned od pripujcka.cz

Odpovězeno dne: 25. 7. 2016

Otázka: Nepravdivé údaje ve smlouvě o půjčce

Jak se postupuje, pokud se poskytnou nepravdivé údaje ve smlouvě o půjčce?

Odpověď: Nepravdivé údaje ve smlouvě o půjčce

V případě, že se prokáže, že klient uvedl v žádosti o půjčku nepravdivé údaje, společnost poskytující rychlé půjčky online je oprávněna odepřít poskytnutí finančních prostředků. Společnost poskytující rychlé půjčky online v tomto případě může podat trestní oznámení na příslušné oddělení policejního sboru v případě, má-li podezření, že ze strany klienta došlo k pokusu trestného činu podvodu. Společnost poskytující rychlé půjčky online je povinna zpracovávat osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Klient souhlasí se zpracováním svých osobních údajů. Společnost poskytující rychlé půjčky online je povinna informovat klienta vhodným způsobem o schválení nebo neschválení jeho žádosti formou emailové zprávy na emailovou adresu, kterou zadal klient při své žádosti. Společnost poskytující rychlé půjčky online je povinna informovat klienta podle první věty tohoto ustanovení neprodleně po obdržení žádosti klienta po předložení případných dokladů, které společnost poskytující rychlé půjčky online je oprávněna od klienta požadovat.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto