Poplatek za poskytnutí půjčky

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Půjčka ihned od pripujcka.cz

Odpovězeno dne: 26. 7. 2016

Otázka: Poplatek za poskytnutí půjčky

Dobrý den, platí se poplatek za poskytnutí půjčky ihned nebo úroky, jaký je v tom rozdíl, když si půjčuji peníze, některé společnosti to mají nazvané poplatek za poskytnutí půjčky jiné úrok.

Odpověď: Poplatek za poskytnutí půjčky

Poplatek za poskytnutí půjčky představuje úplatu za poskytnutí peněžních prostředků klientovi.

Poplatkem za poskytnutí půjčky se kryjí náklady, které společnosti poskytující rychlé půjčky online vznikly v souvislosti s poskytováním peněžních prostředků klientovi. Výše poplatku za poskytnutí půjčky závisí především na výši poskytnutých peněžních prostředků a délky doby splatnosti rychlé půjčky. Údaje o výši částky, která má podle klienta představovat předmětem smlouvy o půjčce si vybere sám klient. Klient tedy ví výšku půjčené částky. To, zda je půjčka schválitelná mu přijde po vyplnění formuláře.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto