Půjčky manželky

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Půjčka ihned od pripujcka.cz

Odpovězeno dne: 3. 8. 2016

Otázka: Půjčky manželky

Před 10 lety jsem vzal spotřebni pujcku na motorové vozidlo. 7 let splácení bylo bezproblemove. Byvala manzelka činila dluhy, což vyústilo do okamžitého rozvodu. Po rozvodu přišli okamzite 2 exekutorského prikazy, ktere jsem musel uhradit. A tehdy zacala moje neschopnost částečného neplnění platební povinnosti vůči bance. Snažil jsem se uhradit vsechny vinu jedné pujcky, ale nemohl jsem ho dostat nakolik vsade figurovalo mé jméno po exmanželku. Banka mi teď vyvolává co je pochopitelně. Zamestnankyna banky telefonuje i mé dceři, které s danou věcí nemá nic společného a žádá od ní osobně udaje. Na otázku odkud mě tel. kontak tvrdila, že je na smlouvě o pujcce, což je blbost, nakolik dcera neměla ani 15 let když přišlo k uzavření smlouvy. Myslim si ze zamestnankyna porušila zákon o ochraně soukromí, proto se obracím na Vas sprozbou o radu jak postupovat v dané věci. Este stale doplácejí na dluhy své exmanželku. Za pochopení a skóre odpoved vam velmi pekne dakujem.Spozdravom

Odpověď: Půjčky manželky

Dobrý den, pokud manželka udělala dluhy, jsou to jen její dluhy, nemohou Vás postihnout po rozvodu, pokud již nemáte žádný společný majetek, proto. Samozřejmě je důležité, aby na smlouvách o půjčce nebyl i Váš podpis. Pokud by tam byl Váš podpis, pak byste se dluhu nedokázali zbavit. Pokud tam však je jen její podpis a společně s manželkou už nemáte žádný společný majetek, nemůže Vás exekutor postihnout.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto