Dluh ve výši 104 000 Kč, hypoteční pujcka

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 18. 8. 2016

Otázka: Dluh ve výši 104 000 Kč, hypoteční pujcka

Dobrý večer potřebuji radu. Mam dluh z pujcky ve vysi 104 000 Kč a ozval se mi exekutor, který mi napsal že bude probíhat exekuce na uvedenou částku a to srážkami ze mzdy. Když jsem mu poslala svou výplatní pásku, že kolik vydělávám, kde viděl mam srážky ze mzdy ale ne soudní cestou jen od jinych spolocnoti, ve kterych mam pujcky a následně nato jsem mu poslal vypis invalidních důchodů mé manželky a samozřejmě jsem ho požádal o splátk. kalendář na uvedenou částku, ale mi neodpověděl, ale poslal mi znovu dopis, kde uz se exekuce nevztahuje na srážky ze mzdy ale na nemovitosti. Nemovitost je založena bance, je tam hypoteční úvěr pujcka a proto chci vedet mozem se nějak bránit? nebo jakým způsobem mozem dosáhnout splátkovým kalendářem co mám dělat?

Odpověď: Dluh ve výši 104 000 Kč, hypoteční pujcka

Dobrý den, pokud máte hypoteční pujcku - uver, banka má zřízené na nemovitosti zástavní právo. Pokud by i exekutor chtěl exekuovat nemovitost, mohl by ji prodat pouze se zástavním právem, protože banka má přednostní právo. Exekutor nepřistoupí k prodeji nemovitosti, protože by ji nikdo nekoupil i se zástavním právem, navíc, pokud zástavní právo je v mnohem vyšší částce, než je 75% hodnoty nemovitosti.

 

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto