Půjčka manžela a spolecne mneni

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 20. 8. 2016

Otázka: Půjčka manžela a spolecne mneni

Manžel neplatil půjčku v bance. Jsem jeho manželka a této půjčce jsem nevěděla. ihned přišel domů dopis, kde banka zosplatnila úvěr a bude asi vymáhán. Chtěla jsem se zeptat jestli mi exekutor může zablokovat účet. Nemáme žádný majetek auto, byt apod., Jen běžné věci (telka, PC apod.), Žijeme u mých rodičů a máme 2 děti. Nemáme zrušeno BSM. Manžel začal před rokem podnikat a pokud podám žádost o zrušení BSM bude platit na celé manželství, nebo ode dne rozhodnutí ze soudu. Vůbec nevím co mám dělat, nejraději bych se rozvedla a ať si každý platí co si vzal.

Odpověď: Půjčka manžela a spolecne mneni

Dobrý den, pokud si manžel vzal půjčky a bylo to během manželství, exekutor může sáhnout na společný majetek, tedy i peníze, které máte na účtu Vy. Pokud by nepatřily do SM (spolecneho mneni), museli byste podat excindační žalobu k soudu. Co je však velmi komplikované.

Zrušení SM během manzelstvi bude řešením, které vyřeší vaše problémy. Po podání žaloby k soudu, soud rozhodne o zrušení SM. Následně exekutor nemůže sáhnout na Váš účet a ani na peníze, které jste dostali ze mzdy.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto