Dluh na nájemném a trvalý pobyt u rodičů

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 24. 8. 2016

Otázka: Dluh na nájemném a trvalý pobyt u rodičů

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat. Jsem v exekučním řízení jako povinný. Neuhradil jsem nájemné za poskytnuté podnikatelské prostory v dlužné částce 104 000 Kč oprávněnému. Dostal jsem rozhodnutí o sepsání movitých věcí v těchto prostorách. Může se stát, že částka prodejem nepokryje dlužnou částku a exekutor sáhne na nemovitý majetek mých rodičů (byt), pokud tam mám trvalý pobyt, ale už 13 let u nich nežiji. Nechci, aby se stalo, že přijdou o něj. Pokud by se něco takového stalo, dá se proti takovému rozhodnutí ze strany rodičů bránit? Výhradními vlastníky zapsanými v katastru jsou oba rodiče. Velmi krásné děkuji za odpověď a hlavně Vaši erudovanou řady. S pozdravem. 

Odpověď: Dluh na nájemném a trvalý pobyt u rodičů

Dobrý den, pokud máte dluh a je vůči Vám vedena exekuce, exekutor může sáhnout pouze na majetek, který patří Vám. Zřízení trvalého pobytu u rodičů z Vás nedělá vlastníka nemovitosti. Proto exekutor nebude moci sáhnout na majetek Vašich rodičů.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto