Směnečný platební rozkaz

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 24. 8. 2016

Otázka: Směnečný platební rozkaz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat přišel mi směnečný platební rozkaz, o kterém jsem si ne vědoma. Jsou na něm malé nesrovnalosti, jako například špatně vypsán znak eura a slovem není vypsáno slovo euro ale pouze nesprávný znak eura. Může se taková směnka považovat za neplatnou jelikož chci podat odpor a zakomponovat to jako námitku? Nic takové jsem nepodepsala a není to moje písmo. Za odpověď děkuji. šlo o pujčku.

Odpověď: Směnečný platební rozkaz

Dobrý den, i je pochybnost o jakou v tomto pripade jde, pak to může být důvod k zrušení směnečného platebního rozkazu. V námitkách je třeba uvést vše, co proti tomuto směnečnému platebnímu rozkazu namítáte, protože jinak se na další namietky nepřihlíží. V směnečném právě platí pravidlo koncentrace. Kdyz slo o pujcku, muzete to namitat, protoze jde o kausalni smenku a musi sa prokazat kauza (duvod).

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

< 1 2

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto