Smlouva o půjčce na dálku

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 25. 8. 2016

Otázka: Smlouva o půjčce na dálku

Dobrý večer. Prosím vás víte mi poradit ohledně mini půjčky z nebankovní společnosti, kde si syn vzal půjčku 3 500 Kč a nakolik ji nesplácí neboť je odlet v zahraničí a nemá ještě takovou hotovost mu přišla už upomínka s výškou splacení 6 292 Kč. Jelikož na ty dny které nezaplatil mu každý druhý den chodí elektronická upomínka ve výši 80 Kč. Je to z právního hlediska možné? Vyhrožují mu, že pokud tu částku nezaplatí pošlu exekutora. Nikdy v životě těch lidí neviděl. Komunikují pouze elektronicky nebo telefonem a nepodepsal jim žádné papíry jen vypsal dotazník, který mají k dispozici na stránce. Předem dakujem za odpoved.

Odpověď: Smlouva o půjčce na dálku

Dobrý den, smlouva o půjčce uzavřená na dálku je také platná. Částka 80 Kč denně je však nepřiměřeně vysoká smluvní pokuta, pokud si půjčil jen 3 500 Kč. Doporučuji, aby uhradil jistinu, smluvní úrok a následně jim napsal dopis, ve kterém odmítne uhradit nepřiměřeně vysokou smluvní pokutu. Na soude by protistrana neuspela.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto