Smlouvy o půjčce a jejich neplatnost

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 25. 8. 2016

Otázka: Smlouvy o půjčce a jejich neplatnost

Dobry den, mam jednu otazku. S bývalým přítelem jsme před půl rokem ukončily nas téměř 12 let trvající vztah. Zůstal mi dlužnou částku 130 000 Kč, kterou jsem mu půjčila (bez jakéhokoliv dokladu). Dohodli jsme se, že mi je bude splácet v měsíčních splátkách, ale do dnešní doby mi poslal jen zanedbatelné částky a vypadá to, že zbytek se už vrátit nehodlá. Z předvídavosti jsem si nechala od něj podepsat 3 směnky na dlužnou částku pujcky. Ale teď se mi vysmívá, že smlouvy o půjčce muzem zahodit, protože nejsou notářský ověřené. Je to pravda? Aku mam šanci získat své peníze zpět? A jak mam postupovat? Momentalne žiju v zahraničí a s bývalým přítelem komunikujeme pouze přes telefon. Předem velmi pekne dekuji.

Odpověď: Smlouvy o půjčce a jejich neplatnost

Dobrý den, smlouvy o půjčce musí být podepsány u notáře k tomu, aby byly platné. Takže se nemusíte obávat a svou pohledávku můžete vymáhat. Chce Vas jenom zastrasit.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto