Zablokovaný účet exekutorem

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 27. 8. 2016

Otázka: Zablokovaný účet exekutorem

dobry den přeji ... můj problem spociva v tom, že v úterý jsem si převzala od postara zasilku kolem 15,16 hod.od exekutor následně rano jsem uz měla zablokován ucet. podle dodatku na pohledávky je psané ze mam 14 dnu se ktomu vyjádřit. a dohodnout se .. jako mozem postupovat jsem samoživitel uz dlouhodobě na pn od 8.9.2014 do trvat. můj prijem 8 000 Kc, nemocenské dávky a platba šeků 7 500 Kc a ucet zablokován ... za rychlé vyjádření dekuji

Odpověď: Zablokovaný účet exekutorem

Dobrý den, pokud si nejste vědoma svého dluhu resp. ve vyrozumění o zahájení výkonu exekuce nejsou uvedeny pravdivé skutečnosti, pak podejte námitky proti exekuci. Exekuční soud tyto námitky vyhodnotí a rozhodne o nich. Účet může exekutor zablokovat ještě před tím, než Vám pošle zásilku.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto