Směneční platební rozkaz - pujcka

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 28. 8. 2016

Otázka: Směneční platební rozkaz - pujcka

Dobrý den, dnes jsem dostala, Směnečný platební rozkaz na vyplacení a je to dost velká suma a já nevím za co, mohlo by to byt za pujcky,... je to ještě z roku 2011 jako bych to měla zjistit a jaký je postup při splácení .... jsem Samoživitelka a mam dvě děti ... Děkuji

Odpověď: Směneční platební rozkaz - pujcka

Dobrý den, pokud jste dostali směnečný platební rozkaz, měla by být v příloze i kópie směnky a návrh na zahájení řízení. V návrhu na zahájení řízení (žalobě) je napsáno o co šlo a kdo je účastníkem řízení. Měla by tam být vyjádřena i kauza - tj důvod vzniku dluhu. V případě pokud jste nedostali všechny doklady, můžete jít nahlédnout do soudního spisu a podklady si vyžádat.

Obyčejně směnky bývají při půjčkách. Směnkami se zajišťuje i úvěrový vztah. Pokud jste si půjčili, zkuste se rozpomenout od koho (jaké společnosti) a kolik to bylo.

Proti směnečnému platebnímu rozkazu můžete podat námitky do 3 dnů od doručení směnečného platebního rozkazu.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto