Snížení vymáhané částky v exekuci

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 28. 8. 2016

Otázka: Snížení vymáhané částky v exekuci

Dobrý den, přišla mi exekuce na účet ve výši 7 280 Kc, zjistil jsem že jde o exekuci za cestování na černo dopravou, problém je že ta pokuta je z mesta, kde nebydlím už 7 let, navíc pokuta je z 13.05.2007 (tehdy jsem měl pouze 15 let), toto je poprvé co slyším o této pokutě, dá se s tím něco dělat? Dá se snížit výše exekuce (základna pokuta je 1 050 Kč)?

Odpověď: Snížení vymáhané částky v exekuci

Dobrý den, pokud již máte exekuci, znamená to, že proběhlo i soudní řízení. V případě cestování dopravou na černo je standardní, že dopravní podnik řeší exekuce s více než 8-9 ročním odstupem od soudního rozhodnutí. Předpokládám, že je to kvůli úrokům z prodlení, které jsou mnohem vyšší, než kdyby měli peníze v bance. Výše exekuce se dá snížit, musíte se však bránit i proti samotnému soudnímu rozhodnutí. Nevadí, že proběhlo před několika lety. Pokud jste nebyli o něm upovedemený, pak máte právo podat do 15 dnů od oznámení rozhodnutí odvolání.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto