Splácení dluhu

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 30. 8. 2016

Otázka: Splácení dluhu

Dobry den. V listopadu 2014 jsem podepsal dokument o uznání dluhu ale mam pocit ze není vsechno v pořádku. Jde i o pujcku. Nakolik dodnes nemam kopii. Nebyl tal zadny důvod vzniku dluhu. Jen vyska a že pokud se zpozdí jen o jeden den tak je splatný cely dluh. Důvodem bylo že jsem měl dopravní nehodu, při které jsem znicil auto a to teď splácejí a majitel. věřitel mi nechce poslat ani kopii uznání ani přepsat to auto. Splácejí mu kupní cenu auta, ktere jsem znicil, ale následně i opravil. Ale jezdit nemůžu. Jak mam postupovat? Předem dekuji za odpoved

Odpověď: Splácení dluhu

Dobrý den, pokud jste podepsali uznání dluhu, zavázali jste se splácet dluh. O uznání dluhu (kopii) jste měli žádat ihned jak jste to podepsali. Všechny splátky si evidujte. V uznání dluhu musí být uveden důvod vzniku dluhu, jinak nepůjde o uznání dluhu. Požádejte o uznání dluhu od věřitele. Pokud nejste si vědom svého dluhu, platit nemusíte.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto