Převést půjčku na jiného

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 30. 8. 2016

Otázka: Převést půjčku na jiného

Dobry den chtěla bych se zeptat, měla jsem ucet v bance, na ktery chodili peníze mým rodičům. ihned se vybralo na uctu povolené přečerpání. nyní to je třeba splácet a není toho. já jsem na mateřské a nemozem neco platit co jsem já neminula. když řeknu že tam třeba alespoň něco dávat, tak jen slyším vsak se tam da. ale nikdo tam nic nedává. chtěla bych se zeptat jestli se da nějak převést dluh na ně, nebo co by se dalo v takovém případě dělat. potřebovala bych poradit.vopred dakujem

Odpověď: Převést půjčku na jiného

Dobrý den, převést dluh na jiného je možné, ale musí s tím věřitel souhlasit. Jinak to nebude možné. Souhlas věřitele musíte mít písemný. Banky obvykle souhlas nedají, pokud nový dlužník nemá dostatečné zabezpečení.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto