Pokuta za nezaplacení půjčky

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 2. 9. 2016

Otázka: Pokuta za nezaplacení půjčky

Mam splátkovej kalendář od společnosti Cetelem za pujcku a při zadávání platby jsem omylem zadala při variabilním symbolu o jednu nulu méně. Avsak peníze jim dorazili na cas. Proběhly tak 4 splatky. Spolecnost ode mne žádá zaplatit pokutu. Jsem povinna ji zaplatit? dekuji

Odpověď: Pokuta za nezaplacení půjčky

Dobrý den, v tomto případě je třeba si prohlédnout smlouvu, kterou jste s Cetelem uzavírala. Pokud je tam uvedeno, že v případě prodlení máte platit pokutu, budete ji muset uhradit. Pokuta však nesmí být v rozporu s dobrými mravy.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto