Půjcky a dluhy po mámě a dědění

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Půjčka ihned od pripujcka.cz

Odpovězeno dne: 2. 9. 2016

Otázka: Půjcky a dluhy po mámě a dědění

Dobrý den, mám veliku prosbičku, chci se zeptat, moje máma si v roce 2006 vzala dvě rychlé půjčky po 12 000 tisíc korun a do dnešního dna jejich nezaplatila, naskákali tam strašně moc úroků a vyšplhalo se to už na veliku částečného .... bohužel ona to nemá z čeho platit, protože má malý důchod :( Plus byla tak nezodpovědná, že si Deštné let neplatila zdravotní a sociální a tam má také velkou částku dluhu., plus je nyní vážně nemocná a doktoři jí už bohužel nedávají moc času: (Chci se tedy zeptat, jsme čtyři dospělé sestry ... když máma časem zemře tak všechny ty dluhy, což nadělala aa po sobě zanechá se rozpočítá mezi nás sestry a budeme to muset zaplatit? vůbec nevím, jak to funguje a jak v takovém případě postupovat .... je to nespravedlivé pykat za druhých :( předem dekuji za odpoved.

Odpověď: Půjcky a dluhy po mámě a dědění

Dobrý den, dluhy po mámě nemusíte zdědit, budete mít možnost odmítnout dědictví. Dědictví je však možné odmítnout pouze jako celek, nikoli tedy pouze dluhy a majetek (aktiva) si necháte. Takže se povinnosti zaplatit dluhy můžete zbavit jednoduchým vyjádřením. Toto vyjádření budete dělat u notáře, kdy Vás k tomu vyzve.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto