Exekuční zástavní právo

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 6. 9. 2016

Otázka: Exekuční zástavní právo

Dobrý den, před nedávnem mi zemřel otec a potřebovala bych poradit. Já a manžel (donedávna i zesnulý otec) bydlíme v rodinném domě, který je ve spoluvlastnictví zesnulého otce (1/2) a mého bratra (1/2). Na otcovu polovinu bylo zřízeno exekuční zástavní právo ještě za jeho života. V blízké době nás čeká dědické řízení a bratr se hodlá vzdát dědictví ve prospěch mě aby tak na něj neprošly otcovy dluhy. Tím pádem polovina domu jakož i tatínkovy dluhy přejdou na mě. Dlouhodobě se nacházíme ve velmi nepříznivé finanční situaci - manžel je invalidní důchodce a já jsem nezaměstnaná. Vůči mně i manželovi je také vedeno exekuční řízení a bojíme se proto, že ztratíme střechu nad hlavou. Chtěla bych se zeptat: kdyby můj syn v dražbě koupil polovinu domu, na kterou je zřízeno exekuční zástavní právo (znalcem určena hodnota cca 500 000 Kč) - zastaví se tím i exekuční řízení? - Výška vymáhané částky v exekučním řízení je cca 986 000 Kč. Na závěr ještě dodám, že já ani manžel nemáme žádný majetek v podobě nemovitostí. Předem moc děkuji za odpověď. 

Odpověď: Exekuční zástavní právo

Dobry den, musela by byt uhrazen dluh, aby byla exekuce zastavena. Takze ne, nebude zastavena.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto