Rychla pujcka ihned

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 7. 9. 2016

Otázka: Rychla pujcka ihned

Před sedmi lety jsem vybrala rychle půjčku ihned - byl to kredit cca. 10 400 Kc, ze soukromé společnosti. Neměla jsem možnost to splácet, po dvou letech spolecnost ode mě žádala uz jen polovinu dlužné částky, nakolik ta firemní zkrachovala. Tři roky se více nikdo nezvedla a nežádají peníze. Pak přišlo oznámení, že tuto pohledávku převzala ina spolecnost. A po roce zase tuhle rychlu půjčku hned převzala ina spolecnost. Tato společnost nyní ode mě žádá 23 580 Kč a rozepsala tento dlouh takto: Jistina je 14 742 Kc a prislusenstvi je zbytek. A každým dnem se mi účtuje dalsia sankce. Je v právě tato společnost, takto ode mě vymáhat peníze, i když se mi roky nikdo nezvedla a najednou chtějí ode mě více než dvojnásobek dluhu, přičemž před lety stačila jen polovina. Mohou ohrozit i můj majetek? Jak mam v takové situaci dále postupovat? Nakolik ani nebývají na Slovensku, ale v zahraničí a finančně to nemozem ani hradit. Dekuji za pomoc. S pozdravem.

Odpověď: Rychla pujcka ihned

Dobrý den, při rychlé půjčce ihned je důležité, aby společnosti, které poskytují rychle pujcky musí dodržovat pravidla. Pokud jste si vypůjčit 10 400 Kč, nemohla jistina stoupnout na 14 742 Kč. Pokud jste dluh uz zaplatili alespoň částečně, pak se musela částku snižovat. Sankce za neplacení také nemohou překročit zákonnou výžku, proto za 3 roky nemohla částka narůst na dvojnásobnou, přitom pokud jste platili.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto