Exekuce a zpětný prodej domu rodičům

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 7. 9. 2016

Otázka: Exekuce a zpětný prodej domu rodičům

Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu protože jsem v zoufalé situaci. Otec si nadělal velke dluhy - pujcky, které nedokáže splácet a hrozí mu už exekuce. Mezitím se stal dlouhodobě pn a vypadá to tak že bude invalidům. Máma je také nezaměstnaná a takže mame jen jeden příjem z něhož žijeme. Rodiče měli ve vlastnictví dům, který přepsali na mě v případě exekuce. Vím že exekutor muze na sudu nápady i tento krok a dům může sebrat. Chci se zeptat, že kdyby byl dům přepsán spátky na rodiče a já bych ho koupil za nějakou symbolickou cenu nevím dejme tomu ze za 30 000 Kc a já bych se následně zbavil dědění ci může i tento krok exekutor napaden. Prosím vás nutně o radu. Děkuji.

Odpověď: Exekuce a zpětný prodej domu rodičům

Dobrý den, exekutor nenapadá prodej nebo darování domu, tuto dohodu napadá věřitel. Pokud to prodali Vám (jste blízká osoba), pak Vy prokazujete (máte důkazní břemeno), že jste nevěděli o dluzích rodičů (resp. Jednoho z rodičů). Když byste nyní prodali dům reálně přes realitní kancelář třetí osobě, která by netušila o exekucích, pak by musel věřitel prokazovat úmysl kupujícího (to, že věděl o tom, že to bylo v exekuci). Co by bylo velmi obtížné. Nemusíte tedy vracet dům zpět a znovu jej prodávat.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto