Vymáhání dluhu, který je již uhrazen bývalým

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 25. 9. 2015

Otázka: Vymáhání dluhu, který je již uhrazen bývalým

Dobry den, chtěla bych se informovat. Exekutor ode mě vymáhá dluh, ktery je strhávána mojmu exmanželem z platu. Jsme rozvedeni a já jsem na mateřské dovolené a pobírat rodičovský příspěvek 5720 Kc, jsem svobodna maminka. Ma pravo dluh ode mě exekutora vymáhat jestliže splácení žadatelem? dekuji

Odpověď: Vymáhání dluhu, který je již uhrazen bývalým

Dobrý den, vymáhání dluhu, který je již hrazen bývalým manželem by bylo v pořádku jen v případě, že jste na smlouvě (například smlouvě o půjčce) ale i jiné smlouvě, uvedena jako dlužnické i Vy. Pokud jste nebyli dlužnické, exekutor nemůže strhávat Váš příjem. Navíc jste rozvedená, což znamená, že Vás příjem není již součástí společneho mneni manzelu.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto