Půjčka a omezena způsobilost k právním úkonům

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 14. 9. 2016

Otázka: Půjčka a omezena způsobilost k právním úkonům

Dobrý den, Moje máma je psychicky nemocná, středně až těžké deprese, bipolární porucha a ještě další cca od r. 1986. V roce 2006 ji souseda namluvila na ručitelstvím v půjčce ve výši 250 000, -Kč. Souseda jí slíbila jako odměnu 5000, - Kč za podpis s tím, že o tom nesmí moje máma nikomu říct, ale nejdříve jí bylo řečeno, že se jedná pouze o podpis jako nějakého svědka. O tom, že má jít ručit, se dozvěděla až přímo na místě v jiném městě v ČR, kde ji odvezli autem a máma se bála, že se odtud nedostane zpět domů, přestože jí nikdo nic nenaznačil, že by ji tam nechali. Její stav byl tehdy stabilizovaný, dokonce chodívala i do roboty, kde pracovala jako uklízečka. Plně chápala při podpisu smlouvy, že je ručiteľkou i co to znamená. Samozřejmě, souseda půjčku řádně a včas nevyplatila, tak došlo k exekučnímu řízení. Od loňského roku je mé mámě soudem omezena způsobilost k právním úkonům. Prosím Vás, dá se ještě něco dělat v této situaci? Děkuji za Váš čas a odpověď.

Odpověď: Půjčka a omezena způsobilost k právním úkonům

Dobrý den, pokud je osobě omezena způsobilost k právním úkonům, pak místo ní jedná soudem stanovený zástupce. I na osobu nezpůsobilou k právním úkonům může být vedena exekuce, písemnosti se doručují soudem stanovenému opatrovníkovi.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto