Zastavení exekuce pro nemajetnost

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 20. 9. 2016

Otázka: Zastavení exekuce pro nemajetnost

dobrý den, potřeboval bych radu v oblasti exekuci. přišel jsem o dům. momentálně jsem bez domova a majetku bydlím s rodinou v podnájmu. Strhla mi splatil exekuce nechávají mi minimum. jsem nemajetný dočetl jsem se, že je možnost podle zákona zástavního exekuce pro nemajetnost. chtěl bych Vás poprosit o radu. zda je to možné a jaký je postup protože momentálně mi strhne za 26 000 Kč cca 1 456 000 Kč a náklady exekuce jsou 215 800 Kc. dekuji za odpoved

Odpověď: Zastavení exekuce pro nemajetnost

Dobrý den, pokud máte pravidelný příjem, pak nejste nemajetný a exekuce nebude zastavena pro nemajetnost. Exekutor bude strhávat Váš příjem do doby, kdy budete mít příjem. Doporučuji Vám požádat o oddlužení. Oddlužení se vyplatí, pokud máte dluh vyšší než cca 390.000-400.000 Kč. Podáním návrhu na oddlužení se zbavíte (za cca 4 roky všech dluhů).

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto