Začali exekuci bez výzvy věřitele

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 20. 9. 2016

Otázka: Začali exekuci bez výzvy věřitele

Dobrý den, včera mi byl doručen příkaz k zahájení výkonu exekuce. K vymožení: jistina 13 109 Kč roční úrok z prodlení 6 procent ročně z částky 13 109 Kc od 10.06.2005 do 26.1.2015 ve výši 7577 Kc, předběžné náklady exekuce 6396 Kc. Za prvé nikdo mě deset let neinformoval o tom, že je nějaký dluh vůči mně vedený . Za druhé přišlo mi to jen do práce ne domů. Mezitím jsem měnil příjmení po matce s osobních důvodů ... Toto celé řeší vůči mně pojistovna .... Jdu to dnes řešit jen se chci zeptat, jestli deset let není dlouhá doba na to, aby mi poslali alespoň jeden list a druhá či se s tím ještě dá něco řešit. Děkuji za Váš čas.

Odpověď: Začali exekuci bez výzvy věřitele

Dobrý den, jelikož mají exekuční titul, znamená to, že muselo proběhnout soudní řízení. Soud rozhodl o tom, že jste povinna zaplatit dluh. Pokud jste nevěděly o soudním řízení, pak je třeba podat odvolání proti rozhodnutí soudu, nejen námitky proti exekuci. Za 10 let je to dost dlouhá doba. Otázkou je, zda neměli problém s tím, že neznali Vaši adresu - zvláště pokud jste ji neměli evidovanou.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto