Exekuce majetku v BSM

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 20. 9. 2016

Otázka: Exekuce majetku v BSM

Dobry den, Chtěla bych se informovat. Manzel podnikal v Rakousku v letech 1998-2000 a zadlužovat se. Já jsem z peněz darovaných po rodičích koupila dům před manželstvím. V roce 2008 jsme se vzali. Jelikož manzelska smlouva na Slovensku neexistuje nic takového nemáme. V roce 2012, 4 roky po uzavření manželství, jsme dům prodali za 2 834 000 Kč. Koupily jsme dům v CR za 1 820 000 Kc bez zúžení SMM. Nyní 2015 se manzelovi ozvali exekutoři. Jak funguje Rakousku exekuci na majetek v ČR? předem dekuji

Odpověď: Exekuce majetku v BSM

Dobrý den, má-li manžel nějaký majetek nebo příjmy, tento může být postižen exekucí. Nemůže být postižen majetek, který jste získali před sňatkem. Slovenský exekutor nemůže provést exekuci v Rakousku ani v Česku. V tomto případě by musel být započata exekuci přímo ve státě, ve kterém se nachází majetek.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto