Kolik může srážet ze mzdy exekutor

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 29. 9. 2016

Otázka: Kolik může srážet ze mzdy exekutor

Dobrý den chtěla bych za zeptat, exekutor mi zablokoval učet za pujcku v bance. Mam dluh 21 200 Kc, ale na kolik jsem jen já živitelka rodiny a manžel nemá práci je nemocný léčí se na epilepsii, tak si neumí najit praci. bydlíme v podnájmu platime nájemné 10 000Kc mámě syna 6 letého ja mam příjem 10 400 Kc kolik mi může stahovat splátku? a jak dlouho mi může blokovat učet v bance dekuji za radu.

 

Odpověď: Kolik může srážet ze mzdy exekutor

Dobrý den, když exekutor rozhodne o srážení částky vzniklé na základě smlouvy o půjčce nebo jiného dluhu, která Vám vznikl, pak postupuje tak, že se odečte od částky životního minima na Vás a syna, a zbytek se vydělí třemi a určí se (podle druhu pohledávky, zda jde o přednostní pohledávku nebo ne), kolik Vám bude srážet, 1/3 nebo 2/3.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto