Vydědění a exekuční plomby

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 29. 9. 2015

Otázka: Vydědění a exekuční plomby

Dobry den, chtěla bych se zeptat, jsme 3 vlastnici domu z dedictvi po zesnulém otci. Na domě jsou plomby pro exekuce, ktere se splácí. moje otazka zní; nejstarší dcera dělá problémy a chceme ji zbavit casti domu, ktera jí patří, aby nebyly další exekuce. Da se vyděděnci i když jsou na domě exekuci plomby nebo jak by se to dalo riesit.dekuji

Odpověď: Vydědění a exekuční plomby

Dobrý den, vydědění v tomto případě není možné. Jediné co můžete řešit je podat návrh k soudu na zrušení a vypořádání podílového spoluvlastnictví, ve kterém řízení budete žádat, aby byla nemovitost svěřena Vám. Soud Vás zároveň zaváže k zaplacení dluhu. Můžete však uhradit její exekuce a pak si s spoluvlastnických započítat pohledávky, abyste očistili list vlastnictví od exekucí.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto