Zaplacená půjčka (dluh) a exekuce

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 3. 10. 2016

Otázka: Zaplacená půjčka (dluh) a exekuce

Dobry den, potřeboval bych poradit v této věci: Máma má 4 sestry, po smrti jejich rodičů zdědili dluh v bance, máma byla v bance, že si chce svůj podíl vyrovnat tak jí řekli, že se to da, potvrzení o zaplacení mě, jenže další 2 sestry si své části nezaplatili ani nejsou ochotne, tak ten dluh narostl a zase nam začali posílat dopisy z banky, že to davaji na exekuci. Byla se informovat v bance a řekla že ona si zaplatila, tam jí řekli, že to se musí mezi sebou sestry dohodnoute, takže co dělat kdyz jsme zaplatili a oni ne a abychom se vyhnuli exekuci? dekuji

Odpověď: Zaplacená půjčka (dluh) a exekuce

Dobrý den, je to skutečně tak, banku nezajímá, kdo zaplatil dluh, pujcka je pujcka a zavazani jste solidarne. Vůči bance jste zavázáni všichni dědicové společně a nerozdílně. Banka tedy může požadovat uhradit dluh i jen od jedné z dědiček.

Na to, abyste se vyhnuli exekuci musíte uhradit i zbytek dluhu a pak úhradu části dluhu (která měla patřit druhým dědička) od nich vymáhat podle toho, jaký podíl získali.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto