Je možná námitka vuci exekuci?

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 3. 10. 2016

Otázka: Je možná námitka vuci exekuci?

Zdravím Vás, obdržel jsem Vyrozumění o zahájení výkonu exekuce, ze dne 16.7.2015 provedení exekučního titulu na peněžně plnění, které vydal okresní soud v Praze dne 12.2.2004, 15.6.1998 ve výši 1000 Kc a 431,34 Kc ptám se , proč až v tomto roce, není to promlčeno. Mohu vznést námitku proti exekuci. Byla to pujcka. Děkuji

Odpověď: Je možná námitka vuci exekuci?

Dobrý den, při promlčení ať už půjčky nebo jiného dluhu je třeba vždy zkoumat řadu dat. Nejdříve datum, kdy bylo vydáno rozhodnutí pravomocné. Pak datum, kdy byl podán návrh na zahájení exekuce. AK byla exekuce podána po 10 letech od právní moci rozhodnutí, tak je pohledávka promlčená. Viz tedy data, které uvádím výše.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto