Půjčka a práce v SR

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 12. 10. 2016

Otázka: Půjčka a práce v SR

Dobry den ja vas prosim o pomoc ve věci, že jsme setři vzali v česku půjčku u slovenské pujcovny ona ji samozřejmě neplatí. my s manželem pracujeme na slovensku a chtěli bychom vedet ci muze exekutor sáhnout na nase platy, my jsme se to snažili platit ale mensi splatky nakolik sami mame toho dost vcetne hypoteky a atd, pokud by nastala taková situace s tim Exekutor může mam  sáhnout řekněme na účty nebo na dům? dakujem za pomoc.

Odpověď: Půjčka a práce v SR

Dobrý den, pokud jste si vzali půjčku v Česku a pracujete v zahraničí, tak český exekútor nemůže sáhnout na Váš příjem v SR. Věřitel (česká půjčovna) by mohl sáhnout na Vás příjem v SR pouze pomocí slovenského exekutora, který by to mohl udělat. Pokud věřitel neví, že pracujete v zahraničí, pak ho nenapadne podat exekuci na Slovensku.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto