Auto z půjčovny a dluh

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 6. 11. 2016

Otázka: Auto z půjčovny a dluh

Dobry den. Chci se zeptat, koupil jsem auto o ktere jsem přijel protože bylo s pujcovny. Sud rozhodl že dva paní, kteří mi tohle auto prodali mi maji peníze do roku vratit jen oni investice vrátila tak, ze mam jit za exekutora ale exekutor jim nema co zobrat protože nemají nic na sebe a ještě su vedení jako nezaměstnaní. Co mam robit ?? Jde o částku 338 000 Kč.

Odpověď: Auto z půjčovny a dluh

Dobrý den, v tomto případě, pokud jste již řešili věc soudní cestou a máte soudní rozhodnutí, další krok bude podání návrhu na zahájení exekučního řízení a zároveň Vám doporučuji spolu s tímto soudním rozhodnutím podat i trestní oznámení. Trestní oznámení sepište ale s pomocí advokáta, protože musí být dobře formulováné.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto