Půjčka na auto a oprava auta

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 6. 11. 2016

Otázka: Půjčka na auto a oprava auta

Chtěl bych se zeptat. mam mot.vozidlo a je zablokovány exekutorem a se nedá přepsat. problem je v tom, že jeho technicky stav je špatný a potřeboval bych peníze na jeho opravu a následně bych ho prodal dražší. je toto mozne? Dostanu půjčku na opravu auta a můžu ho opravit? dekuji.

Odpověď: Půjčka na auto a oprava auta

Dobrý den, půjčku na auto můžete dostat, exekuce nebrání tomu, aby Vám byla poskytnuta půjčka. Pokud je movitá věc - motorové vozidlo zablokovány exekutorem proti přepisu, pak samozřejmě s ním nemůžete hýbat. Opravit jej můžete. V exekučním řádu není omezení v tom, že byste nemohli zvýšit hodnotu věci. Pokud by to bylo naopak (tj Vaší činností by došlo ke snížení hodnoty vozidla, mohli byste být dokonce trestněprávní postižitelný.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

< 1 2

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto