Jak postupovat v exekuci půjček

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 27. 11. 2016

Otázka: Jak postupovat v exekuci půjček

Prosim Vas, byl jsem dlužen 17 680 Kc od 2014, zplatil jsem v hotovosti Exekutoři vsechny poplatky ve vysi 77 480 Kc a este mi zablokoval ucet nedá se snim spojit a do roku 2017 mi bude stahovat veskery důchod nevím za 17 680 Kc mam platit  78 000 Kc, jsem po dvou mozkových prihodach nemam na inkaso ani na léky. Poradte mi prosim. dekuji

Odpověď: Jak postupovat v exekuci půjček

Dobrý den, exekuce nemůže být v rozporu se zákonem. Pokud jste byli spotřebitel, pak jste chráněn více než kdyby šlo o klasický soudní spor mezi fyzickými osobami. Pokud jste ještě ve lhůtě pro podání námitek, tak jejich podejte, není přece možné, aby se z 17 680 Kč stal dluh 78 000 Kč, pokud má pohledávka pouze 1 rok.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto