Srážky ze mzdy a zablokován účet

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 27. 11. 2016

Otázka: Srážky ze mzdy a zablokován účet

Dobry den, potřebuji poradit, exekutor mi zablokoval učet v bance dohodli jsme se na splátkovým kalendářem po 1 300 Kc, ktere jsem mu hned poslala a kázali mi, abych poslala žádost o odblokování učtu, odepsal mi, že ucet mi odblokuje až po splacení jistiny o pár dní mi poslal vymáhání pohledávky ze mzdy i z učtu v bance, muze mi strhávají z obou stran? Jsem sama živitelka rodiny, pekne dekuji

Odpověď: Srážky ze mzdy a zablokován účet

Dobrý den, exekutor Vám nemůže stahovat peníze ze mzdy i z účtu, kde Vám chodí mzda. Pokud Vám chodí na účet mzda, pak Vám může ze mzdy stáhnout pouze zákonnou částku. Samozřejmě exekutor Vám nemusí odblokovat účet. Peníze ze mzdy si nechte posílat na jiný účet. Na tyto peníze však již nemůže opakovaně sáhnout.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto