Půjčka z banky a exekuce

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 30. 11. 2016

Otázka: Půjčka z banky a exekuce

Dobry ben. Chtel bych se informovat ohledem exekuci pro kterou momentalne myslim ze nepravém platim. Jde o to..asi cca před 12 lety / rok 2003 jsem si vzal pujcku ve vysi 15 000 Kc. Samozřejmě jsem ji nesplácí a tak se v roce 2008 začaly tahanice s bankou, nakonec jsem měl sud kde mi bylo urceno zaplatit bance částku 25 246 Kc. Celou částku jsem ihned vyplatil na pobočce banky a tedy považoval tuto věc za uzavrenou. Az do včerejšího dna, přišla mi velmi nizka výplata tak jsem začal pátrat kde je problem. Zjistil jsem že mi stáhl tuto částku z platu exekutor, nakolik byl vydán soudní příkaz k provedení exekuce. Zajel jsem tedy k exekutor a tam jsem zjistil že byla zahájeno exekuční vuci mé osobě za prave zmiňovanou a již uhrazené půjčku. Jediny doklad ktery mam je doklad z banky o platbě. Rozhodnutí sudu z roku 2008 jsem zial nenašel. Je pro mě důležité sehnat toto rozhodnutí, nebo jen staci vznést námitky vůči exekuci nakolik uz byla vyplacena před 7 lety? Nevím jak postupovat, jelikož nejsem zběhlý v těchto záležitostech. Předem Vam dakujem za odpoved

Odpověď: Půjčka z banky a exekuce

Dobrý den, pokud jste si půjčili peníze a věc se řešila i soudním řízením, pak je určitě dobré mít rozhodnutí soudu. Podle toho určíte částku, kterou jste případně ještě dlužen. Rozsudek můžete jít vyzvednout na soud, na kterém bylo jednání. Spisovou značku rozsudku najdete i na exekučním návrhu nebo příkazu od exekutora (případně vyrozumění).

Pokud jste částku zaplatili, soud by měl Vašim námitkám vyhovět.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto