Vymáhání od jednatele firmy

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 30. 11. 2016

Otázka: Vymáhání od jednatele firmy

Dobry den, chci se zeptat co všechno může exekutor vymáhat od dlužníků-jednatele firmy v případě, že je to firma s.r.o. ? (Su 2 spoluvlastníci). Na co nemuze exekutor sahat? Dlužníka, tedy tento majitel firmy nevyplatil nekolik měsíční výplatu. Dakujem.

Odpověď: Vymáhání od jednatele firmy

Dobrý den, jednatel neodpovídá přímo za dluhy společnosti. Odpovědnost jednatele je dána pouze v případě, že nejednal v souladu s poctivým obchodním stykem a zároveň musí být splněno ještě několik podmínek.

Dlužníkem je tedy společnost (SRO). Pokud má věřitel vůči společnosti exekuční titul, pak může exekutor sáhnout pouze na majetek společnosti, ne na majetek jednatelů nebo společníků firmy. Společníci ručí za závazky společnosti pouze do výše nesplaceného kapitálu.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto