Nedodržení splátek kvůli zdravotním problémům

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 20. 1. 2017

Otázka: Nedodržení splátek kvůli zdravotním problémům

Dobrý den přeji, chci Vás velmi pěkně poprosit o radu. V případě podpisu splátkového kalendáře u exekutora a následně nedodržení splátek kvůli vážným zdravotním problémům, je možné na základě zákona žádat o přehodnocení splátkového kalendáře, který by již v plné míře byl naplněn. Píši Vám hlavně proto, že snaha řešit to s kanceláří exekutora byla i mailem i písemnou formou, ale dosud tvrdí, že nic neobdrželi a nic nedostali. Děkuji za brzkou odpověď. S úctou

Odpověď: Nedodržení splátek kvůli zdravotním problémům

Dobrý den, na splátkový kalendář není nárok, proto pokud neplníte svou povinnost, ať už exekuční titul vznikl na základě smlouvy o půjčce úvěru nebo jinak, exekutor nemusí poskyntúť možnost splácet dluh ve splátkách.

Proto není rozhodující, zda jste měli zdravotní problémy nebo ne.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto