Exekuce na byt ve zprávě bytového družstva

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 7. 2. 2017

Otázka: Exekuce na byt ve zprávě bytového družstva

Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli mohou memu otci a mé matce zobrat exekutoři byt, když je ve zprávě okresního bytoveho druzstva a není v osobním vlastnictví? otec s matkou nekomunikuje a ta mě vice exekutorů a uz je ma více let a absolutně nic neřeší neplati je dlouhodobě nezaměstnaná alkoholička.

Odpověď: Exekuce na byt ve zprávě bytového družstva

Dobrý den, pokud je dluh ve vlastnictví bytového družstva a oni mají k bytu tzv. "Práva k bytovému družstvu", tak pak tato práva mohou být postižitelné exekucí. Jde o jinou majetkovou hodnotu. Exekutor tedy může na tento byt sáhnout, nejdříve však musí zjistit, že mají k bytu tato práva.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto