Mohou dluhy z půjček a jiné vymáhat i ode mne

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 22. 2. 2017

Otázka: Mohou dluhy z půjček a jiné vymáhat i ode mne

Dobry den přeji, chtěla bych se vas zeptat a poprosit vas o radu. Žiju s přítelem už tři roky v bytě jeho matky, ktera není nijak zadlužená. Její syn, se kterým žiju mě pozdlznosti uz v sociální pojišťovně, na daních, nebankovky atd ... Je možné, že by v budoucnu mohly vymáhat ty peníze ode mě? Třeba jen 50%? I když nejsme oddáni? Za každou odpověď, Vam budu vděčný.

Odpověď: Mohou dluhy z půjček a jiné vymáhat i ode mne

Dobrý den, pouhá skutečnost, že žijete s osobou, která má dluhy, ať už je to na základě smlouvy o půjčce nebo úvěru, případně z jiného důvodu, ještě neznamená, že na Vás tyto dluhy procházejí. Exekutor nemůže exekuovat Váš příjem nebo majetek, protože Vy nejste dlužnické. Dokonce ani příbuzenský poměr není důvodem, k tomu, aby mohl exekutor tento dluh vymáhat od příbuzného. Takže se neobávejte.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

< 1 2

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto