Vymáhání údajné smlouvy o půjčce

Půjčky (pripujcka.cz)

Oblast otázek: Pomáháme svými odpověďmi

Odpovězeno dne: 23. 2. 2017

Otázka: Vymáhání údajné smlouvy o půjčce

Dobrý den, Exekutor ode mne vymáhá dlužnou částku na základě údajné smlouvy o půjčce. Nechce mi podat informace, ve prospěch koho je přesně exekuce vymáhání. Odkázal mě na soud kde jsem byla v roce 2000 odsouzena k úhradě dluhy, o které jsem ani nevěděla. Nikdy jsem nedostala předvolání ani jsem před rokem 2000 nebyla vyzvána k zaplacení ňák vinu. U soudu jsem byla bez mého vědomí zastupovaného 3 osobou. Chtěla jsem se na soudu informovat o mém případě, ale řekli mi tam, že materiály již skartovali. Rozsudek je ale pravomocný. Nevím za co mám zaplatit a nevím komu. Vím jen, že původní částka byla cca 1000 korun a nyní mám vyplatit téměř 7800 Kc. Nikdy předtím jsem nedostala ani žádné vyrozumění o dluhu. Ani před rokem 2000 a ani po něm. Jak postupovat prosím? Za brzkou odpověď děkuji

Odpověď: Vymáhání údajné smlouvy o půjčce

Dobrý den, v tomto případě nemohli spis skartovat, nachází se v archivu soudu. Máte právo do spisu nahlédnout a podívat se, jak dluh vznikl. Pokud nejste si vědoma dluhu, pak můžete podat odvolání proti rozhodnutí k okresnímu soudu, který rozhodoval ve Vaší věci. Odvvolanie podejte do 15 dnů ode dne, kdy se Vám dostane rozhodnutí do rukou. Odůvodněte i to, proč jste nemohli být zastupována třetí osobou (opatrovníkem) a kde jste se tehdy pobývali a proč rozhodnutí nemohlo nabýt právní moci.

Půjčky online otázky a odpovědi

Půjčka ihned od pripujcka.cz | Pomáháme svými odpověďmi |

Příbuzné otázky (ze stejné oblasti):

1 2 >

Půjčka ihned:

Nebankovní půjčky bez registru
Půjčky online
Půjčky ihned
Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Půjčky ihned - rychlost

  • půjčku ihned zpracuje náš systém, trvá to jen pár minut,
  • údaje v žádosti o půjčku je třeba uvést pravdivě,
  • nečekáte na schvalování dlouhé dny nebo hodiny,
  • po vyplnění žádosti o půjčku, ihned reagujeme na žádost o půjčku.


Půjčky ihned - bezpečnost

Společnost poskytuje rýhle půjčky online ihned, bez čekání. Žádný žadatel neručí svou nemovitostí, jelikož se jedná o krátkodobé půjčky. Ihned po vyplnění žádosti obdržíte email na mailovou adresu, kterou jste zadali do formuláře. Neskrýváme žádné podmínky, naše podmínky jsou transparentní a rychlá půjčka je bezpečná.


Půjčky ihned - bez papírování

Žádost o rychlou půjčku probíhá online, bez nutnosti tištěných a podepisování žádosti. Po vyplnění formuláře žádosti o půjčku ihned zjistíte, zda vám byla půjčka poskytnuta. Údaje je nutno vyplnit pravdivě, v případě potřeby zejména při první půjčce může schvalovací proces trvat o něco déle. Vaše žádost o rychlou půjčku se vybaví online, přes internet. Rychlá půjčka se ihned stává dostupnější.

mKonto